Блог

Карбоксітерапія, або оксид вуглецю – На варті молодості шкіри!

Карбоксітерапія для обличчя

Сучасна косметологія багата різними методами, які здатні повернути молодість шкірі, що “в’яне”. Одним з них є процедура карбоксітерапії.

Карбоксітерапія – це косметологічна процедура, заснована на введенні або нанесенні на шкіру препаратів, що містять вуглекислий газ. Ефективно омолоджує шкіру обличчя.

Показання

спа гель карбоксітерапіїЗ віком, як відомо, в шкірі зменшується вироблення колагену і еластину. Саме ці речовини перешкоджають відвисання шкіри і утворення зморшок. Старіння шкіри – природний процес, проте його можна уповільнити завдяки грамотному підбору процедур.

Для проведення карбоксітерапії використовується спеціальні препарати, до складу яких входить вуглекислий газ. Він є симулятором процесів відновлення в тканинах, уповільнює старіння шкіри, сприяє розщепленню надлишків жиру, покращує кровообіг і виводить токсини з клітин.

Показання для проведення карбоксітерапії наступні:

  • Вікові зміни шкіри (мімічні зморшки, в’ялість шкіри);
  • Травми і пошкодження у вигляді рубців після акне, опіків;
  • Зайві жирові відкладення на обличчі, брилі, друге підборіддя;
  • Пігментні плями, веснянки, темні кола під очима, судинні зірочки.

Протипоказання

Індивідуальна не переносимість інгредієнтів які входять до складу Безін’єкційної карбоксітерапії.

На тонкій або чутливій шкірі, схильній до утворення синців, застосування ін’єкційної карбоксітерапії може викликати додаткові травми або синці. Слід віддати перевагу безін’єкційним методикам.

Методика Вуглекислий газ може доставлятися в шкіру двома шляхами – ін’єкційним ( «газові уколи») і безін’єкційним (маски, гелі). Ін’єкційний метод передбачає введення препарату в глибокі шари шкіри. Для проведення ін’єкцій вуглекислого газу використовуються шприци з голками малого діаметра. Спеціальний газ вводиться точково вглиб дерми.

Найменш травматичним і безболісним методом є безін’єкційне нанесення препаратів вуглекислого газу на шкіру. При цьому не порушується цілісність шкірного покриву, і процедура може проводитися на чутливій і тонкій шкірі при неможливості введення ін’єкцій. На шкіру наноситься спеціальний гель, що містить вуглекислий газ. Зверху накладається тканинна маска, просочена речовинами, поліпшують проникність, наприклад, лимонною кислотою. В результаті хімічної реакції виділяється вуглекислий газ, що проникає в глибокі шари шкіри.

Ефективність

Процедури карбоксітерпії демонструють видимі результати незалежно від методик проведення. Вуглекислий газ є природним стимулятором відновлення шкіри, сприяє розщепленню надлишків підшкірного жиру, регулює активність сальних залоз, зменшує пігментацію. В результаті шкіра менш схильна до виникнення запальних захворювань, стає підтягнутою, зникають темні плями, кола під очима, судинні зірочки, жирний блиск, пори стають менш помітними.

Рекомендуємо

Карбоксітерапія в домашніх умовах – це проста процедура, яка ефективно омолоджує шкіру обличчя. Ми підібрали кілька хороших варіантів карбоксітерапії японського бренду dr. Medion, з якими рекомендуємо ознайомитися докладніше:

guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments