Косметика ILLYSSIA «Діамантова лінія»

Лінія для зрілої шкіри з пептидним комплексом Матрікін™
Діамантова лінія містить в своєму складі цілий комплекс пептидів, які є і сигнальними молекулами, і переносниками, і інгібіторами нервово-м’язової передачі сигналу.

Основа формули – пептидний комплекс Матрікін ™. Сучасний пептидний комплекс Матрікін ™ відноситься до групи сигнальних пептидів, які регулюють активність клітин через взаємодію зі специфічними рецепторами і забезпечують відновлення і реструктуризацію дерми. Він складається з пальмітол гексапептида-12, який потрапляючи в структуру фібробластів, стимулює виробництво молекул внутрішньоклітинного матриксу і активізує неосинтез високомолекулярного позаклітинного матриксу (колагену 1 і фібронектину). У складі молекули присутня пальмітинова кислота, яка повідомляє їй ліпофільні властивості, що значно підвищує її здатність проникати через роговий шар. Іншим складовим комплексу Матрікін ™ є пальмітол пентапептид-4. Це сигнальний пептид, що запускає відновлення власних структурних елементів дерми – колагену, еластину, фібронектину і глікозаміногліканів, за рахунок активації фібробластів і стимуляції дермальний-епідермального злиття протеїнів, тобто забезпечує повноцінне вибудовування молекулярного зв’язку у всіх шарах шкіри. Уповільнює процес старіння шкіри, а також стимулює відновлення міжклітинної речовини. В результаті їх впливу поліпшується тургор шкіри і хменшується глибина зморшок. Дипептид діамінобутірол бензіламід диацетат надає м’яку Миорелаксуючу дію, сприяючи значному зменшенню глибини зморшок.

Відображаються усі з 2 результатів

Показати фільтри
Показати 9 24 36
30 мл.
ILLYSSIA PRECIOUS DIAMOND SERUM
Закрити

ILLYSSIA СЫВОРОТКА БРИЛЛИАНТОВАЯ

5,370 грн.
ILLYSSIA PRECIOUS DIAMOND SERUM/div> Описание Восстанавливающая сыворотка на основе чистой бриллиантовой «пудры» и клеточного комплекса растений с непревзойденными целебными свойствами.
50 мл.
ILLYSSIA PRECIOUS DIAMOND CREAM
Закрити

ILLYSSIA КРЕМ «БРИЛЛИАНТОВЫЙ РАЙ»

4,280 грн.
ILLYSSIA PRECIOUS DIAMOND CREAM/div> Описание Увлажняющий и регенерирующий крем с активным пептидным комплексом и бриллиантовой «пудрой» для сохранения и поддержания