Косметика Anna Logor – відгуки та ціна в Україні

Детальніше про Anna Logor

100% оригинальна косметика Anna Logor в Україні!

Anna Logor косметика logo

Унікальні формули і технологія виробництва продукції розроблені компанією LOGOR Cosmetics, зі штаб-квартирою в Каліфорнії (США), засновані на сучасних дослідженнях і передових технологіях «космецевтіки» і включають в себе необхідні для нормального функціонування шкіри натуральні рослинні екстракти, вітаміни, мінерали, масла, амінокислоти, протеїни і пептидні комплекси провідних світових виробників, таких як SEDERMA, SOLABIA, GIVAUDAN (Франція), INFINITEC (Іспанія), BASF (Німеччина), INDUCHEM, DSM (Швейцарія) і ряду інших.

Компанія пройшла міжнародну сертифікацію управління якістю ISO 9001, що дає споживачеві додаткові гарантії якості нашої продукції.

Мета компанії – впровадження інноваційних розробок світової косметологічної індустрії для узконаправленного і ефективного вплив на певний тип шкіри з метою вирішення проблеми, що виникає в її структурі.

Пріоритет компанії – відмова від створення маркетингового асортименту, а виробництво професійних продуктів з працюючим, збалансованим комплексом інгредієнтів і активів для кожного типу шкіри. Як результат, Вам немає необхідності експериментувати, несучи додаткові витрати для підбору оптимального продукту-ми вирішили цю проблему за Вас.

І нарешті, наша міcсія – зробити продукцію LOGOR Cosmetics Ukraine якісної і доступної для кожного.

Розробник: США
Виробник: Україна

Показати фільтри

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.